TMK042CG6R6CD-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK042CG6R6CD-W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK042CG6R6CD-W
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6.6PF 25V C0G/NP0 01005
Fitxak: 1.TMK042CG6R6CD-W.pdf2.TMK042CG6R6CD-W.pdf
  • Mezua
TMK042CG6R6CD-Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK042CG6R6CD-W fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 6.6PF 25V C0G/NP0 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12906296 pcs Datuen fitxa 1.TMK042CG6R6CD-W.pdf2.TMK042CG6R6CD-W.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.009" (0.22mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Beste izenak RM TMK042 CG6R6CD-W
TMK042CG6R6CDW
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.6pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
kapazitantzia 6.6pF eskaerak General Purpose