TMK042CG2R7AD-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK042CG2R7AD-W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK042CG2R7AD-W
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 01005
Fitxak: 1.TMK042CG2R7AD-W.pdf2.TMK042CG2R7AD-W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
TMK042CG2R7AD-Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK042CG2R7AD-W fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 983200 pcs Datuen fitxa 1.TMK042CG2R7AD-W.pdf2.TMK042CG2R7AD-W.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.05pF
Lodiera (Max) 0.009" (0.22mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Series M
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Beste izenak 587-5682-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.7pF ±0.05pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
kapazitantzia 2.7pF eskaerak General Purpose