TMK021CG7R9BK5W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK021CG7R9BK5W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK021CG7R9BK5W
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 7.9PF 25V NP0 008004
Fitxak: TMK021CG7R9BK5W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
TMK021CG7R9BK5Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK021CG7R9BK5W fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 7.9PF 25V NP0 008004 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 794826 pcs Datuen fitxa TMK021CG7R9BK5W.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.1pF
Lodiera (Max) 0.006" (0.14mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 008004 (0201 Metric) Beste izenak 587-4823-2
RM TMK021 CG7R9BK5W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 7.9pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 008004 (0201 Metric) kapazitantzia 7.9pF