TMJ316BB7475MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ316BB7475MLHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMJ316BB7475MLHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.7UF 25V X7R 1206
Fitxak: 1.TMJ316BB7475MLHT.pdf2.TMJ316BB7475MLHT.pdf3.TMJ316BB7475MLHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TMJ316BB7475MLHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMJ316BB7475MLHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 4.7UF 25V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.075" (1.90mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 587-4927-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 4.7µF eskaerak Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive