TMJ107BB7104MAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ107BB7104MAHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMJ107BB7104MAHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
Fitxak: 1.TMJ107BB7104MAHT.pdf2.TMJ107BB7104MAHT.pdf3.TMJ107BB7104MAHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TMJ107BB7104MAHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMJ107BB7104MAHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak CE TMJ107BB7104MAHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive