TLF9UB803W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLF9UB803W
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena COMMON MODE CHOKE 300MA 2LN TH
Fitxak:
  • Mezua
TLF9UB803Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TLF9UB803W fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena COMMON MODE CHOKE 300MA 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5395 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.669" L x 0.433" W (17.00mm x 11.00mm) Series TLF9
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin Beste izenak LM TLF 9UB 803W
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 0.630" (16.00mm)
Iragazki mota Power, Signal Line Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 3 Ohm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 3 Ohm
Uneko balorazioa (Max) 300mA Homologazioak -