SMK316B7102MFHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
SMK316B7102MFHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMK316B7102MFHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 630V X7R 1206
Fitxak: 1.SMK316B7102MFHT.pdf2.SMK316B7102MFHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMK316B7102MFHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMK316B7102MFHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 1000PF 630V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1030960 pcs Datuen fitxa 1.SMK316B7102MFHT.pdf2.SMK316B7102MFHT.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.049" (1.25mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak CG SMK316 B7102MFHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1000pF