NRS6014T4R7MMGG
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6014T4R7MMGG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS6014T4R7MMGG
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena INDUCTOR SMD POWER, 4.7 UH20 %,
Fitxak: 1.NRS6014T4R7MMGG.pdf2.NRS6014T4R7MMGG.pdf
  • Mezua
NRS6014T4R7MMGGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS6014T4R7MMGG fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena INDUCTOR SMD POWER, 4.7 UH20 %, Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 513159 pcs Datuen fitxa 1.NRS6014T4R7MMGG.pdf2.NRS6014T4R7MMGG.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
estali Shielded Series NR, S Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 587-5811-2
LM NRS6014T 4R7MMGG
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 36MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.95A 108 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 108 mOhm Max Uneko balorazioa 1.95A
Uneko - Saturazioa 2A