NRS6010T4R7MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6010T4R7MMGF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS6010T4R7MMGF
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 1.4A 198 MOHM
Fitxak: 1.NRS6010T4R7MMGF.pdf2.NRS6010T4R7MMGF.pdf
  • Mezua
NRS6010T4R7MMGFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS6010T4R7MMGF fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 4.7UH 1.4A 198 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 799343 pcs Datuen fitxa 1.NRS6010T4R7MMGF.pdf2.NRS6010T4R7MMGF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
estali Shielded Series NR, S Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2304 (6010 Metric)
Beste izenak 587-2560-2
LM NRS6010T 4R7MMGF
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 36MHz
Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 198 mOhm Max 2304 (6010 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 198 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.4A Uneko - Saturazioa 1.3A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NRS6010T3R3MMGFV
NRS6010T3R3MMGFV
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 1.5A 162 MOHM
Stockean: 471700 pcs
Deskarga: NRS6010T3R3MMGFV.pdf
RFQ
NRS6010T4R7MMGFV
NRS6010T4R7MMGFV
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 1.4A 198 MOHM