NRS6010T100MMGFV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6010T100MMGFV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS6010T100MMGFV
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD
Fitxak: 1.NRS6010T100MMGFV.pdf2.NRS6010T100MMGFV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
NRS6010T100MMGFVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS6010T100MMGFV fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 370017 pcs Datuen fitxa 1.NRS6010T100MMGFV.pdf2.NRS6010T100MMGFV.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
estali Shielded Series NR, S Type
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 587-3612-2
LM NRS6010T 100MMGFV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 25MHz
Deskribapen zehatza 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 324 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 324 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.1A Uneko - Saturazioa 1A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NRS5040T4R7NMGKV
NRS5040T4R7NMGKV
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 3.1A 37.7 MOHM
Stockean: 375206 pcs
Deskarga: NRS5040T4R7NMGKV.pdf
RFQ
NRS6010T220MMGFV
NRS6010T220MMGFV
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: FIXED IND 22UH 700MA 696 MOHM
Stockean: 457124 pcs
Deskarga: NRS6010T220MMGFV.pdf
RFQ
NRS6010T100MMGF
NRS6010T100MMGF
deskribapena: FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD