NRS5010T150MMGFV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5010T150MMGFV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS5010T150MMGFV
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 650MA 480 MOHM
Fitxak: 1.NRS5010T150MMGFV.pdf2.NRS5010T150MMGFV.pdf3.NRS5010T150MMGFV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
NRS5010T150MMGFVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS5010T150MMGFV fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 15UH 650MA 480 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
estali Shielded Series NR, S Type
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak LM NRS5010T 150MMGFV Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 19MHz
Deskribapen zehatza 15µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 480 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 480 mOhm Max
Uneko balorazioa 650mA Uneko - Saturazioa 680mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NRS5010T150MMGF
NRS5010T150MMGF
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: INDUCTOR SMD POWER, 15 UH20 %, T