NP06DB100M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NP06DB100M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 1.7A 79 MOHM SMD
Fitxak: NP06DB100M.pdf
  • Mezua
NP06DB100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NP06DB100M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 10UH 1.7A 79 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3230 pcs Datuen fitxa NP06DB100M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm)
Beste izenak LM NP06D B100M
NPO6DB100M
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 22MHz
Deskribapen zehatza 10µH Shielded Inductor 1.7A 79 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 79 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.7A Uneko - Saturazioa -