N08DPA331K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: N08DPA331K
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 590MA 1.1 OHM
Fitxak: N08DPA331K.pdf
  • Mezua
N08DPA331Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia N08DPA331K fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 330UH 590MA 1.1 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4351 pcs Datuen fitxa N08DPA331K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
estali Unshielded Series N
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak LM N 08DPA331K Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.2MHz
Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Inductor 590mA 1.1 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.1 Ohm Max
Uneko balorazioa 590mA Uneko - Saturazioa -