MAMK2520T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MAMK2520T2R2M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAMK2520T2R2M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.9A 117 MOHM
Fitxak: 1.MAMK2520T2R2M.pdf2.MAMK2520T2R2M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
MAMK2520T2R2Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAMK2520T2R2M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.9A 117 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 985618 pcs Datuen fitxa 1.MAMK2520T2R2M.pdf2.MAMK2520T2R2M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Shielded Series MCOIL™, MA
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 587-3226-2
LQ MAMK2520T2R2M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 117 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 117 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.9A Uneko - Saturazioa 2A