MAKK2016T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MAKK2016T2R2M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAKK2016T2R2M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.5A 160 MOHM
Fitxak: 1.MAKK2016T2R2M.pdf2.MAKK2016T2R2M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
MAKK2016T2R2Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAKK2016T2R2M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.5A 160 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1015528 pcs Datuen fitxa 1.MAKK2016T2R2M.pdf2.MAKK2016T2R2M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0806 (2016 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Shielded Series MCOIL™, MA
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0806 (2016 Metric)
Beste izenak 587-5926-2
LQ MAKK2016T2R2M
MAKK2016T2R2M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 160 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 160 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.5A Uneko - Saturazioa 1.5A