LMK325ABJ107MMHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK325ABJ107MMHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMK325ABJ107MMHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100UF 10V X5R 1210
Fitxak: LMK325ABJ107MMHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
LMK325ABJ107MMHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMK325ABJ107MMHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 100UF 10V X5R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 162824 pcs Datuen fitxa LMK325ABJ107MMHT.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.110" (2.80mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 587-3432-2
CE LMK325ABJ107MMHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 100µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 100µF