LMK316ABJ226MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK316ABJ226MLHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMK316ABJ226MLHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 22UF 10V X5R 1206
Fitxak: 1.LMK316ABJ226MLHT.pdf2.LMK316ABJ226MLHT.pdf3.LMK316ABJ226MLHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LMK316ABJ226MLHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMK316ABJ226MLHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 22UF 10V X5R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 587-3426-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 22µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 22µF