LMK107SD223KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK107SD223KA-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMK107SD223KA-T
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 10V 0603
Fitxak: 1.LMK107SD223KA-T.pdf2.LMK107SD223KA-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
LMK107SD223KA-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMK107SD223KA-T fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 0.022UF 10V 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1012200 pcs Datuen fitxa 1.LMK107SD223KA-T.pdf2.LMK107SD223KA-T.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series CFCAP™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 587-1102-2
CF LMK107 SD223KA-T
CF LMK107 SD223KA-T
LMK107SD223KAT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low Distortion
Deskribapen zehatza 0.022µF ±10% 10V Ceramic Capacitor 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 0.022µF