LMK107B7105MAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK107B7105MAHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMK107B7105MAHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 10V X7R 0603
Fitxak: 1.LMK107B7105MAHT.pdf2.LMK107B7105MAHT.pdf3.LMK107B7105MAHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
LMK107B7105MAHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMK107B7105MAHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 1UF 10V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak CE LMK107B7105MAHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Ultra Low ESR
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 1µF eskaerak Automotive, SMPS Filtering