LMK063C6683MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK063C6683MP-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMK063C6683MP-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.068UF 10V X6S 0201
Fitxak: LMK063C6683MP-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
LMK063C6683MP-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMK063C6683MP-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 0.068UF 10V X6S 0201 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 19714723 pcs Datuen fitxa LMK063C6683MP-F.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X6S
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak LMK063C6683MPF
RM LMK063 C6683MP-F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style - Korrontearen tartea -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.068µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X6S 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 0.068µF eskaerak SMPS Filtering