LMK042B7331KC-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK042B7331KC-W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMK042B7331KC-W
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 10V X7R 01005
Fitxak: LMK042B7331KC-W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40000 pcs
  • Mezua
LMK042B7331KC-Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMK042B7331KC-W fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 330PF 10V X7R 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6474081 pcs Datuen fitxa LMK042B7331KC-W.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.009" (0.22mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Beste izenak LMK042B7331KCW
RM LMK042 B7331KC-W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 330pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 01005 (0402 Metric) kapazitantzia 330pF