LEMC2520T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LEMC2520T2R2M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 390MA 400 MOHM
Fitxak: LEMC2520T2R2M.pdf
  • Mezua
LEMC2520T2R2Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LEMC2520T2R2M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 2.2UH 390MA 400 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3747 pcs Datuen fitxa LEMC2520T2R2M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Unshielded Series LE, MC Type
balorazio - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak LE LEMC2520T 2R2M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 75MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 400 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 400 mOhm Max
Uneko balorazioa 390mA Uneko - Saturazioa -