LB3218T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB3218T2R2M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LB3218T2R2M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 775MA 90 MOHM
Fitxak: 1.LB3218T2R2M.pdf2.LB3218T2R2M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
LB3218T2R2Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LB3218T2R2M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 2.2UH 775MA 90 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1329524 pcs Datuen fitxa 1.LB3218T2R2M.pdf2.LB3218T2R2M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1207 (3218 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
estali Unshielded Series LB
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1207 (3218 Metric)
Beste izenak 587-2033-2
LQ LB 3218T2R2M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 68MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 775mA 90 mOhm 1207 (3218 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 90 mOhm
Uneko balorazioa 775mA Uneko - Saturazioa -