LB2016T4R7MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2016T4R7MV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LB2016T4R7MV
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 225MA 250 MOHM
Fitxak: 1.LB2016T4R7MV.pdf2.LB2016T4R7MV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
LB2016T4R7MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LB2016T4R7MV fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 4.7UH 225MA 250 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1045475 pcs Datuen fitxa 1.LB2016T4R7MV.pdf2.LB2016T4R7MV.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0806 (2016 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Unshielded Series LB
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0806 (2016 Metric)
Beste izenak 587-4028-2
LQ LB 2016T4R7M V
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 45MHz
Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 225mA 250 mOhm 0806 (2016 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 250 mOhm
Uneko balorazioa 225mA Uneko - Saturazioa -