LAV35VB471J
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAV35VB471J
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 80MA 17 OHM TH
Fitxak: LAV35VB471J.pdf
  • Mezua
LAV35VB471Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAV35VB471J fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 470UH 80MA 17 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5062 pcs Datuen fitxa LAV35VB471J.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm)
estali Unshielded Series LA, V Type
balorazio - Q @ Freq 50 @ 796kHz
Packaging Tray Pakete / kasua Radial
Beste izenak LA LAV 35VB 471J Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 796kHz induktantzia 470µH
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.4MHz
Deskribapen zehatza 470µH Unshielded Inductor 80mA 17 Ohm Max Radial DC Erresistentzia (DCR) 17 Ohm Max
Uneko balorazioa 80mA Uneko - Saturazioa -