LAP02TA680K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAP02TA680K
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 64MA 7.2 OHM TH
Fitxak: 1.LAP02TA680K.pdf2.LAP02TA680K.pdf
  • Mezua
LAP02TA680Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAP02TA680K fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 68UH 64MA 7.2 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5031 pcs Datuen fitxa 1.LAP02TA680K.pdf2.LAP02TA680K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
estali Unshielded Series LA, P Type
balorazio - Q @ Freq 40 @ 2.52MHz
Packaging Tray Pakete / kasua Axial
Beste izenak LA LAP 02TA 680K Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 10MHz
Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Inductor 64mA 7.2 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 7.2 Ohm Max
Uneko balorazioa 64mA Uneko - Saturazioa -