LAN02TA151J
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAN02TA151J
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 85MA 10.5 OHM TH
Fitxak: 1.LAN02TA151J.pdf2.LAN02TA151J.pdf
  • Mezua
LAN02TA151Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAN02TA151J fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 150UH 85MA 10.5 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7085 pcs Datuen fitxa 1.LAN02TA151J.pdf2.LAN02TA151J.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.142" L (2.40mm x 3.60mm)
estali Unshielded Series LA, N Type
balorazio - Q @ Freq 50 @ 796kHz
Packaging Tray Pakete / kasua Axial
Beste izenak LA LAN 02TA 151J Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 796kHz induktantzia 150µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 5.8MHz
Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Inductor 85mA 10.5 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 10.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 85mA Uneko - Saturazioa -