LAL04NA2R2M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAL04NA2R2M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 750MA 280 MOHM
Fitxak: LAL04NA2R2M.pdf
  • Mezua
LAL04NA2R2Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAL04NA2R2M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 2.2UH 750MA 280 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4245 pcs Datuen fitxa LAL04NA2R2M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
estali Unshielded Series LA, L Type
balorazio - Q @ Freq 55 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Beste izenak LA LAL 04NA 2R2M Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 110MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Inductor 750mA 280 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 280 mOhm Max
Uneko balorazioa 750mA Uneko - Saturazioa -