LAL04KB471K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAL04KB471K
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 126MA 7.7 OHM TH
Fitxak: LAL04KB471K.pdf
  • Mezua
LAL04KB471Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAL04KB471K fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 470UH 126MA 7.7 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5482 pcs Datuen fitxa LAL04KB471K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
estali Unshielded Series LA, L Type
balorazio - Q @ Freq 60 @ 796kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Beste izenak LA LAL 04KB 471K Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 796kHz induktantzia 470µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 2.25MHz
Deskribapen zehatza 470µH Unshielded Inductor 126mA 7.7 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 7.7 Ohm Max
Uneko balorazioa 126mA Uneko - Saturazioa -