LAL03TA2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAL03TA2R2M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 230MA 1.2 OHM TH
Fitxak: 1.LAL03TA2R2M.pdf2.LAL03TA2R2M.pdf
  • Mezua
LAL03TA2R2Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAL03TA2R2M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 2.2UH 230MA 1.2 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6170 pcs Datuen fitxa 1.LAL03TA2R2M.pdf2.LAL03TA2R2M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series LA, L Type
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Tray Pakete / kasua Axial
Beste izenak LA LAL 03TA 2R2M Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 110MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 1.2 Ohm Max
Uneko balorazioa 230mA Uneko - Saturazioa -