LAL02VD8R2K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAL02VD8R2K
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 8.2UH 165MA 2.2 OHM TH
Fitxak: 1.LAL02VD8R2K.pdf2.LAL02VD8R2K.pdf
  • Mezua
LAL02VD8R2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAL02VD8R2K fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 8.2UH 165MA 2.2 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4799 pcs Datuen fitxa 1.LAL02VD8R2K.pdf2.LAL02VD8R2K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
estali Unshielded Series LA, L Type
balorazio - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Packaging Tray Pakete / kasua Axial
Beste izenak LA LAL 02VD 8R2K Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 8.2µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 26MHz
Deskribapen zehatza 8.2µH Unshielded Inductor 165mA 2.2 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 2.2 Ohm Max
Uneko balorazioa 165mA Uneko - Saturazioa -