LAL02VD2R7K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAL02VD2R7K
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.7UH 220MA 1.3 OHM TH
Fitxak: 1.LAL02VD2R7K.pdf2.LAL02VD2R7K.pdf
  • Mezua
LAL02VD2R7Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAL02VD2R7K fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 2.7UH 220MA 1.3 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6385 pcs Datuen fitxa 1.LAL02VD2R7K.pdf2.LAL02VD2R7K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
estali Unshielded Series LA, L Type
balorazio - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Packaging Tray Pakete / kasua Axial
Beste izenak LA LAL 02VD 2R7K Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 2.7µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 40MHz
Deskribapen zehatza 2.7µH Unshielded Inductor 220mA 1.3 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 1.3 Ohm Max
Uneko balorazioa 220mA Uneko - Saturazioa -