LAL02VD151K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAL02VD151K
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 39MA 16 OHM TH
Fitxak: 1.LAL02VD151K.pdf2.LAL02VD151K.pdf
  • Mezua
LAL02VD151Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAL02VD151K fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 150UH 39MA 16 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4513 pcs Datuen fitxa 1.LAL02VD151K.pdf2.LAL02VD151K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
estali Unshielded Series LA, L Type
balorazio - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Packaging Tray Pakete / kasua Axial
Beste izenak LA LAL 02VD 151K Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 796kHz induktantzia 150µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 6MHz
Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Inductor 39mA 16 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 16 Ohm Max
Uneko balorazioa 39mA Uneko - Saturazioa -