HMJ212KB7222KDHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMJ212KB7222KDHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HMJ212KB7222KDHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
Fitxak: 1.HMJ212KB7222KDHT.pdf2.HMJ212KB7222KDHT.pdf3.HMJ212KB7222KDHT.pdf4.HMJ212KB7222KDHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
HMJ212KB7222KDHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HMJ212KB7222KDHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 2200PF 100V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.037" (0.95mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 587-4225-2
CG HMJ212KB7222KDHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2200pF