HMJ107AB7102KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMJ107AB7102KAHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HMJ107AB7102KAHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Fitxak: 1.HMJ107AB7102KAHT.pdf2.HMJ107AB7102KAHT.pdf3.HMJ107AB7102KAHT.pdf4.HMJ107AB7102KAHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
HMJ107AB7102KAHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HMJ107AB7102KAHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 1000PF 100V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.037" (0.95mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 587-4475-2
CG HMJ107AB7102KAHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 1000pF