EMK316BJ106MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK316BJ106MLHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMK316BJ106MLHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10UF 16V X5R 1206
Fitxak: 1.EMK316BJ106MLHT.pdf2.EMK316BJ106MLHT.pdf3.EMK316BJ106MLHT.pdf4.EMK316BJ106MLHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
EMK316BJ106MLHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMK316BJ106MLHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 10UF 16V X5R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 587-4882-2
CE EMK316 BJ106MLHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 10µF eskaerak Automotive, SMPS Filtering