EMK107SD682KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK107SD682KA-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMK107SD682KA-T
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6800PF 16V 0603
Fitxak: 1.EMK107SD682KA-T.pdf2.EMK107SD682KA-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
EMK107SD682KA-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMK107SD682KA-T fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 6800PF 16V 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1230196 pcs Datuen fitxa 1.EMK107SD682KA-T.pdf2.EMK107SD682KA-T.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series CFCAP™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 587-1090-2
CF EMK107 SD682KA-T
CF EMK107 SD682KA-T
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low Distortion
Deskribapen zehatza 6800pF ±10% 16V Ceramic Capacitor 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 6800pF