EMK107BJ104KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK107BJ104KAHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMK107BJ104KAHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 16V X5R 0603
Fitxak: 1.EMK107BJ104KAHT.pdf2.EMK107BJ104KAHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EMK107BJ104KAHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMK107BJ104KAHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 0.1UF 16V X5R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 942210 pcs Datuen fitxa 1.EMK107BJ104KAHT.pdf2.EMK107BJ104KAHT.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 587-3308-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 0.1µF