EMK063C6472MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK063C6472MP-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMK063C6472MP-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 16V X6S 0201
Fitxak: EMK063C6472MP-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
EMK063C6472MP-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMK063C6472MP-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 4700PF 16V X6S 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6584800 pcs Datuen fitxa EMK063C6472MP-F.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X6S
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak EMK063C6472MPF
RM EMK063 C6472MP-F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 4700pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X6S 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 4700pF