EMK042CG331JC-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMK042CG331JC-W
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena MLCC ,01005,16V ,C0G,330PF5%
Fitxak: 1.EMK042CG331JC-W.pdf2.EMK042CG331JC-W.pdf3.EMK042CG331JC-W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EMK042CG331JC-Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMK042CG331JC-W fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena MLCC ,01005,16V ,C0G,330PF5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.009" (0.22mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Series M
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Beste izenak 587-6218-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak General Purpose