EMK042CG2R2CC-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK042CG2R2CC-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMK042CG2R2CC-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2PF 16V NP0 01005
Fitxak: 1.EMK042CG2R2CC-F.pdf2.EMK042CG2R2CC-F.pdf3.EMK042CG2R2CC-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
EMK042CG2R2CC-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMK042CG2R2CC-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 2.2PF 16V NP0 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.009" (0.22mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Beste izenak 587-2112-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.2pF ±0.25pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) kapazitantzia 2.2pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EMK042CG270JC-W
EMK042CG270JC-W
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: CAP CER 27PF 16V C0G 01005
Stockean: 8756609 pcs
Deskarga: EMK042CG270JC-W.pdf
RFQ
EMK042CG2R2CC-FW
EMK042CG2R2CC-FW
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: CAP CER 2.2PF 16V NP0 01005