CBL2012T4R7M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBL2012T4R7M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBL2012T4R7M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 490MA 858 MOHM
Fitxak: 1.CBL2012T4R7M.pdf2.CBL2012T4R7M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CBL2012T4R7Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBL2012T4R7M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 4.7UH 490MA 858 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 319343 pcs Datuen fitxa 1.CBL2012T4R7M.pdf2.CBL2012T4R7M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Unshielded Series CB, L Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 587-1631-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 45MHz
Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 858 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 858 mOhm Max
Uneko balorazioa 490mA Uneko - Saturazioa 275mA