CBC2016T680K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2016T680K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBC2016T680K
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 130MA 9.1 OHM SMD
Fitxak: 1.CBC2016T680K.pdf2.CBC2016T680K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
CBC2016T680Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBC2016T680K fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 68UH 130MA 9.1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1027371 pcs Datuen fitxa 1.CBC2016T680K.pdf2.CBC2016T680K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 0806 (2016 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Unshielded Series CB, C Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0806 (2016 Metric)
Beste izenak 587-3051-2
LQ CB C2016T680K
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 10MHz
Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 9.1 Ohm Max 0806 (2016 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 9.1 Ohm Max
Uneko balorazioa 130mA Uneko - Saturazioa 130mA