CBC2012T220M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2012T220M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBC2012T220M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 190MA 4.81 OHM
Fitxak: 1.CBC2012T220M.pdf2.CBC2012T220M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
CBC2012T220Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBC2012T220M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 22UH 190MA 4.81 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 991986 pcs Datuen fitxa 1.CBC2012T220M.pdf2.CBC2012T220M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Unshielded Series CB, C Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 587-1604-2
CBC2012T220M-ND
LQ CB C2012T220M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Frekuentzia - Self Resonant 16MHz
Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 4.81 Ohm Max 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 4.81 Ohm Max
Uneko balorazioa 190mA Uneko - Saturazioa 170mA