CAL45VB332K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CAL45VB332K
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3MH 75MA 65 OHM TH
Fitxak: 1.CAL45VB332K.pdf2.CAL45VB332K.pdf
  • Mezua
CAL45VB332Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CAL45VB332K fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 3.3MH 75MA 65 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3538 pcs Datuen fitxa 1.CAL45VB332K.pdf2.CAL45VB332K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
estali Unshielded Series CA, L Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Axial
Beste izenak LA CAL 45VB 332K Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 252kHz induktantzia 3.3mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 75mA 65 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 65 Ohm Max
Uneko balorazioa 75mA Uneko - Saturazioa 100mA