BRL1608T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRL1608T2R2M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BRL1608T2R2M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 500MA 520 MOHM
Fitxak: 1.BRL1608T2R2M.pdf2.BRL1608T2R2M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BRL1608T2R2Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BRL1608T2R2M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 2.2UH 500MA 520 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 823464 pcs Datuen fitxa 1.BRL1608T2R2M.pdf2.BRL1608T2R2M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series BR, L Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 587-2899-2
BR L1608T2R2M
LQ BR L1608T2R2M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Frekuentzia - Self Resonant 400MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 520 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 520 mOhm Max
Uneko balorazioa 500mA Uneko - Saturazioa 360mA