BK1608LL241-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BK1608LL241-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BK1608LL241-T
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 240 OHM 0603 1LN
Fitxak: 1.BK1608LL241-T.pdf2.BK1608LL241-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
BK1608LL241-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BK1608LL241-T fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FERRITE BEAD 240 OHM 0603 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4021088 pcs Datuen fitxa 1.BK1608LL241-T.pdf2.BK1608LL241-T.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series BK
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 587-1882-2
BK1608LL241-T-ND
BK1608LL241T
LF BK 1608LL241-T
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 240 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.037" (0.95mm) Iragazki mota -
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 800 mOhm Uneko balorazioa (Max) 250mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BK1608LL181-T
BK1608LL181-T
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: FERRITE BEAD 180 OHM 0603 1LN
Stockean: 1077720 pcs
Deskarga: BK1608LL181-T.pdf
RFQ
BK1608LL300-T
BK1608LL300-T
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Stockean: 876450 pcs
Deskarga: BK1608LL300-T.pdf
RFQ
BK1608LL241-TV
BK1608LL241-TV
deskribapena: FERRITE BEAD 240 OHM 0603 1LN