XZBBCDAANF-26.000000
TaitienTaitien
XZBBCDAANF-26.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XZBBCDAANF-26.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 26MHZ 9PF SMD
Fitxak: 1.XZBBCDAANF-26.000000.pdf2.XZBBCDAANF-26.000000.pdf3.XZBBCDAANF-26.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
XZBBCDAANF-26.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XZBBCDAANF-26.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena CRYSTAL 26MHZ 9PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Series XZ balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 9pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 26MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 100 Ohms Deskribapen zehatza 26MHz ±10ppm Crystal 9pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead