XZAPPCNANF-16.000000
TaitienTaitien
XZAPPCNANF-16.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XZAPPCNANF-16.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 16MHZ 8PF SMD
Fitxak: 1.XZAPPCNANF-16.000000.pdf2.XZAPPCNANF-16.000000.pdf3.XZAPPCNANF-16.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
XZAPPCNANF-16.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XZAPPCNANF-16.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena CRYSTAL 16MHZ 8PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Series XZ balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 8pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Maiztasuna Tolerantzia ±15ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±15ppm Frequency 16MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 Ohms Deskribapen zehatza 16MHz ±15ppm Crystal 8pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead