XYLEECNANF-50.000000
TaitienTaitien
XYLEECNANF-50.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XYLEECNANF-50.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 50MHZ 6PF SMD
Fitxak: 1.XYLEECNANF-50.000000.pdf2.XYLEECNANF-50.000000.pdf3.XYLEECNANF-50.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
XYLEECNANF-50.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XYLEECNANF-50.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena CRYSTAL 50MHZ 6PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Series XY balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Beste izenak 1664-1505-2 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 6pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±30ppm
Frequency 50MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 Ohms
Deskribapen zehatza 50MHz ±30ppm Crystal 6pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead